Sesja fotograficzna dla Mieszkańców

Zapraszamy na sesję fotograficzną, której głównym celem będzie świadome budowanie swojego wizerunku, prawidłowe ustawianie się do zdjęcia, a przede wszystkim, jak pozować, by wypaść naturalnie. Ta sesja to moc twórczego działania podczas której z pewnością powstanie wiele świetnych kadrów.📸

Czwartek 10 października o godz. 14:00

Centrum Aktywności Społecznej w Wieruszowie ul. Kępińska 2A

Grupa nieformalna FOTOKLUBOWICZE

@Karolina Szymańska

Marta Pilarska

@Ewa Misztela

@Centrum Aktywności w Wieruszowie

Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Projekt realizowany w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów Mikrogranty w Gminie Wieruszów realizowany odpowiednio przez Gminę Wieruszów, Fundację Strefa oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz współfinansowane ze środków Gminy Wieruszów oraz środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030 we współpracy z Klubem Senior + w Wieruszowie.

W S T Ę P W O L N Y

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU 62 78 32 641

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

OBOWIĄZKOWO ZABIERZ ZE SOBĄ DODATEK W STYLU BOHO!!!