KOLEJNE STARTY Z CYKLU CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

17.10.2024r. na stadionie przy ul. Sportowej o godz. 10.00 rozpoczęły się kolejne starty młodych, utalentowanych i walecznych sportowców ze szkół podstawowych Gminy Wieruszów w ramach 31 edycji Czwartków Lekkoatletycznych, których gospodarzem jest Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.

W trakcie zawodów rozgrywane były konkurencje wśród roczników 2012:

Dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą – 2 kg;

Chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą – 3kg;

Rocznik 2013, 2014 i młodsi:

Dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową;

Chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową;

Zawody dopełniła wyjątkowa dekoracja. Za zajęcie miejsc I-III w konkurencjach biegowych jak i technicznych zawodnicy z rąk Burmistrza Wieruszowa Pana Rafała Przybyła oraz Dyrektora GOSiT Pana Macieja Bacińskiego otrzymali gratulacje, dyplomy oraz pamiątkowe medale. Uroczystość dekoracji odbywała się przy entuzjastycznym i głośnym aplauzie uczestników czwartków.

Serdecznie dziękujemy obsłudze sędziowskiej, medycznej oraz technicznej.