Konsultacje społeczne – „Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wieruszów na lata 2021- 2026 ”

Burmistrz Wieruszowa ogłasza konsultacje w sprawie przyjęcia projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wieruszów na lata 2021- 2026 ”

PRZEDMIOT I TERMIN KONSULTACJI

Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie opinii wszystkich zainteresowanych podmiotów i mieszkańców gminy Wieruszów na temat proponowanego przez Gminę projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wieruszów na lata 2021- 2026”, konsultacje mają na celu zebranie uwag i wniosków mieszkańców.

Termin konsultacji: od 11 lipca 2022 r do 22 lipca 2022 r. do godz. 15:00.

FORMY KONSULTACJI

1. 1) pisemna: na adres: Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieruszowie, ul. Rynek 21, 98-400 Wieruszów z dopiskiem „dot. konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wieruszów na lata 2021- 2026”

2) elektroniczna: wieruszow@mgops.pl

3) osobista: w Miejsko-Gminnnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wieruszowie ul. Rynek 21, pokój nr 6.

1. Proponowany projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wieruszów na lata 2021- 2026 zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wieruszowie (zakładka-konsultacje społeczne) oraz na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (zakładka-biuletyn informacji publicznej).
  2. Komórką organizacyjną Urzędu Miejskiego w Wieruszowie odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieruszowie.

UWAGA

– konsultacje mają charakter opiniotwórczy, a ich wyniki nie sa wiążące dla organów Gminy

– opinie i uwagi dostarczone po terminie nie będą uwzględniane

– brak opinii uznany zostanie za akceptację proponowanej oferty.

formularz zgłoszenia uwag i propozycji

Konsultacje społeczne

Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Wieruszów na lata 2021-2026