Spotkanie ws. możliwości rozbudowy sieci gazowej

Na spotkanie, które odbędzie się w dniu 23 lipca o godzinie 18 w Wieruszowskim Domu Kultury, oprócz mieszkańców ulic objętych przebudową tzw. “Starej Części Miasta”, t.j ZAMKOWEJ, CIEMNEJ, BUŹNICZNEJ, KILIŃSKIEGO, BRACI POLAKÓW, GETTA WIERUSZOWSKIEGO, zapraszamy również wszystkich mieszkańców ulicy NADRZECZNEJ.

Przypominamy, że spotkanie będzie dotyczyło możliwości rozbudowy sieci gazowej podczas prac związanych z przebudową ulic. Możliwe, że ulica Nadrzeczna również będzie objęta rozbudową sieci gazowej. Przedstawiciel Spółki wyjaśni wszystkie kwestie, które mają wpływ na podjęcie decyzji o rozbudowie sieci oraz kwestie związane z wykonaniem przyłączy jeżeli rozbudowa sieci dojdzie do skutku.

Na ten moment liczba złożonych wniosków nie jest wystarczająca z punktu widzenia uzasadnienia ekonomicznego rozbudowy sieci, dlatego ważne jest, aby w spotkaniu uczestniczyli  wszyscy mieszkańcy w/w ulic, zarówno Ci, którzy składali deklaracje woli przyłączenia jak i osoby, które już złożyły wnioski o wykonanie przyłączy jak również osoby niezdecydowane na przyłączenie do sieci gazowej.

Należy mieć na uwadze fakt, że po wykonaniu przebudowy dróg nie będzie możliwa rozbudowa sieci gazowej aż do kolejnego gruntownego remontu ulic. Spotkanie będzie okazją do wyjaśnienia wszystkich zagadnień zarówno ze strony P.S.G Sp. z o.o. jak i ze strony Urzędu Miejskiego w Wieruszowie.

Prosimy o obecność i potraktowanie sprawy jako ważnej!