Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wieruszów na lata 2017-2023

Informujemy o przystąpieniu do prac nad aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wieruszów na lata 2017-2023, w zakresie listy przedsięwzięć rewitalizacyjnych, w tym wprowadzenia nowych projektów mających wpływ na ożywienie obszaru rewitalizacji.
Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Wieruszów na lata 2017-2023, dostępny jest na stronie internetowej dedykowanej rewitalizacji http://miasto.wieruszow.pl/kategoria/rewitalizacja/

W ramach aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wieruszów na lata 2017-2023, zachęcamy do składania propozycji nowych przedsięwzięć, które mogłyby znaleźć się w programie rewitalizacji. Propozycje projektów/przedsięwzięć rewitalizacyjnych prosimy zgłaszać zgodnie z Regulaminem aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wieruszów na lata 2017-2023, w przypadku złożenia propozycji nowego przedsięwzięcia rewitalizacyjnego, który jest dostępny pod linkiem:
Lokalny Program rewitalizacji dla Gminy Wieruszów na lata 2017-2023
poprzez:
1. wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną fiszki projektowej wraz z oświadczeniami (oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych, oświadczenie Projektodawcy dot. projektu złożonego w ramach LPR) oraz
2. dostarczenie wersji papierowej fiszki projektowej podpisanej przez osobę upoważnioną do reprezentacji (wraz z wymaganymi oświadczeniami), do Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, Rynek 1/7, 98-400 Wieruszów

Uwaga! Fiszki projektowe wraz z załącznikami należy obowiązkowo złożyć w wersji elektronicznej i papierowej.
Nabór potrwa do 14 czerwca 2019 roku włącznie.
Fiszka projektowa wraz z oświadczeniami w wersji edytowalnej jest dostępna poniżej:
W sprawie aktualizacji programu rewitalizacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem promocja@wieruszow.pl lub telefonicznie pod nr tel. 62 78 32 641.

Zarządzenie

Załączniki do Zarządzenia